Top Channel nxjerr provat/ Kjo është mr.ekullia më e madhe që ka ndodhur në Kishën e Laçit: Ja si u shërua vogelushi (Video)

Qyteti i vogël i Laçit, ofron një pritje të pazakontë për mijëra e mijëra besimtar që vinë për të përjetësuar besimin për të gjetur paqen dhe për tu prehur në mëshirën e Zotit në Kishën e mrekullive.

Por cila ka qenë mrekullia më e madhe në historinë e Kishës së Laçit?

Këtë përgjigje na thotë vetë Frat, Mirash Marinaj, dëgjojeni!.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*