Pas aksi.dentit me makine Françeska Jaçe “merr” shofere, kush është vajza s*ksi në timon…(Video)

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe, e ka humbur besimin tek vetja e saj sa i përket drejtimit të makinës.

Kjo lidhet dhe me aks identin që ka bërë disa ditë më parë, ku makina iu kthye përm bys por fatmirësisht ajo përfundoi pa asnjë dëm tim.

Së fundmi mdodelja ka publikuar një video në “Instagram”, ku shfaqet Brenda makinës, por këtë herë ajo ndodhet pasagjere.

Françeska ia ka besuar drejtimin e mjetit një shoqeje të saj.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*