Dalin arsyet qe çuan Romeo Veshajn ne krahet e vajzes se Niko Peleshit dhe b.raktisi Jonida Maliqin!

Diteve te fundit ne media ka qarkulluar lajmi se moderatori Romeo Veshaj eshte ne nje lidhje me vajzen e ministrit te Mbrojtjes Niko Peleshin, Aleksian. Ka qene vete Aleksia ajo qe ka postuar foto me Romeon nga fundjava ne Vlore.

Ne anen tjeter ai ka pak muaj qe ka perfunduar romancen me kengetaren Jonida Maliqi. Jonida pohoi ne emisionin e saj se eshte single pa shpjeguar arsyet e ndarjes, gje per te cilen Romeo nuk ka folur fare,

Por arsyet qe kane çuar Romeon ne krahet e Aleksias jane te shumta. Fillimisht Aleksia eshte nje vajze ne lule te rinise qe do te thote dhe Romeo i eshte afruar moshes se tij. Gjithashtu eshte me e lirshme per aventura dhe per te eksploruar apo per te bere eksperienca te reja duke qene se nuk ka obligime.

Romeo dhe Donaldi jane bere pjese e Partise Socialiste dhe vjehrri i tij Niko eshte minister i mbrojtjes keshtu qe dicka eshte luajtur ne kete mes.

Por nuk mund te mohojme qe Aleksia eshte nje vajze simpatike keshtu qe bukuria, mosha dhe pushteti kane qene faktoret qe cuan Romeon drejt saj.

Epo urime cifti!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*