Gjithe kjo femer! Albërie Hadërgjonaj tregon për herë të parë arsyen pse burri e t.radhtonte

Kengetarja e njohur kosovare Albërije Hadergjonaj ka treguar shkakun e t radhtise së ish-bashkëshortit qe i coi ne ndarje.

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh.

Sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*