Para qe nuk i shohim ne enderr ‘Ç.mendet’ Ermal Mamaqi, ja sa para fiton Ardit Gjebrea ne muaj

Moderatori Ermal Mamaqi tregoi detaje të reja në lidhje me karrierën dhe jetën e tij personale.

Teksa po fliste për rivalët e tij, Ermali tregoi se një nga prezanruesit që vlerësonte më shumë është Ardit Gjebrea. I nga cmuar nga Bora Zemani për rrogën e Gjebreas, Mamaqi tha se është një vlerë e çm endur.

“Më ka thënë shifrën sa duhet të fitoj në një sezon televiziv, për mua ishte e pabesueshme thashë kaq lek mund të fitohen?”– u shpreh Ermali.

Gjithsesi moderatori u tregua i rezervuar dhe nuk ka preferuar ta thotë shifrën e pagesës në emision.

Por sipas burimeve te sigurta nga televizioni24.com Ardit Gjebrea nga E diela Shqiptare fiton 40 mije euro ne muaj, pa perfshire reklamat personale qe ai ben. Po ashtu vetem per Kengen Magjike Ardit Gjebrea merr fitime 500 mije euro ne muaj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*