Lajm i z.i në familjen e Politikanit të njohur shqiptar, lajmi që erdhi sot na pi.këlloi të gjithëve

Një lajm i hi.dhur ka ndodhur sot. Bëhet me dije se xhaxhai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli dhe babai i Sabit Veselit, veprimtari i hershëm i çështjes kombëtare, ka h.umbur babanë, Smajl Veseli.

V.d.e.kjen e tij e kanë bërë të ditur familjarë të Smajl Veselit, përmes njoftimeve në Facebook.

Va.r.r.imi i të nd.jerit Smajl Veseli, do të bëhet në ora 12:00 në vendlindjen e tij, në fshatin Broboniq të Mitrovicës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*