Pabukse apo…!Kur merr fustane b,orxh ben edhe xing si Sindi Perputhen me Generden e Love Story!

Tashme eshte kthyer e modes qe ti nderrosh veshjet me nje tag ne Instagram. Te mjaftojne disa followers dhe merr veshjen qe do.

Kete taktike e ndjekin shume prej vajzave te ekranit qofshin ato VIP apo keto figurat e rastesishme te Perputhen apo Love Story.
Jane disa dyqane veshjesh qe japin te njejtet fustan dhe vajzat e ekranit bejne xing me njera tjetren.

I tille ka qene rasti i Sindit te Perputhen dhe Generdes se Love Storyt. Fustanin e njejta Sindi e ka veshur ne “Shiko Kush Luan”, Generda tek nata finale ne udhetimin ne Stamboll.

Por kjo s’eshte gje e re tashme, mezi po presim kete fustan ta shohim tatuazh ne trup diku tjeter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*