Doli kundër C.ovid! Alfred Cako në zi, ndan lajmin e t.rishtë për humbjen e njeriut të zemres

Teoricieni i njohur Alfred Cako ka hu.mbur një nga miqtë e tij, aktivistin e njohur Agustin Miraka. Cako ka ndarë lajmin e tr.ishtë në Facebook, ku edhe u shpreh ngushëllimet familjarëve.

Postimi i Cakos

U prehsh ne paqe miku im! Se.mundja e gjate nuk ta mposhti dot shpirtin e lire.

Ngushellime familjes dhe te afermve!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*