Eshte bis*k suale? Publikohet video e Jasminës duke u pu thur me një vajzë

Qenka bis*k suale? Publikohet video e Jasminës duke u pu thur me një vajzë
Protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, ka qenë shumë e përfolur kohëve të fundit për romancën e saj me Andin.

Teksa dyshja filluan të shprehinin dashurinë për njëri-tjetrin publikisht, në medie është duke u shperndar diqka tjetër.

Bëhet fjalë për një video ku shihet Jasmina duke u pu thur me një vajzë.

E që për të, ajo tregoi se kanë shoqëri që 12 vite së bashku dhe më herët ka qenë pjesë e ekraneve televizive./Blic/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*