E fundit! G.odet sërish Bearti, shtang ndjekësit: Ja sa ka zgjatur marrëdhënia më e gjatë dhe ç’bëri Tea gjatë lidhjes?

Ish-konkurrenti i Për’Puthen Beart Rexhepi ka publikuar dy ditë më parë një video në Instagram ku rrëfente fije për pe versionin e tij për ndarjen me Tea Trifonin, fill pas intervistës së dhënë nga kjo e fundit për aplikacionin e Për’Puthen që shkarkohet për 3.99 euro.

Ndër të tjera, Bearti ka zhvilluar dhe një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram ku është pyetur se cila ka qenë marrëdhënia më e gjatë që ka pasur.

“Kjo e fundit”, ka thënë Bearti, duke nënkuptuar se çdo marrëdhënie e tij ka zgjatur vetëm pak muaj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*