Kur ishte nusja e Rames! Nuk do ta besoni si dukej 15 vite më parë Rudina Magjistari, me barkun jashtë dhe me veshje transparente (FOTO)

Moderatorja Rudina Magjistari që në fillimet e karrierës së saj, Rudina ështq kujdesur dhe ka guxuar shumë me stilin. Shume prej jush mund t’i kujtohet Rudina në emisionet e ndryshme teksa guxonte me veshjen.

Në një prej fotove të publikuara të asaj kohe, Rudina shfaqet gjatë spektaklit “Maratona e Këngës Popullore” dhe me një veshje shumë ndryshe nga ato që vesh në studio sot.

Një element i dukshëm në veshjet e Rudinës janë edhe fustanet e gjatë, transparente e paksa pro vokues.

FOTO:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*