Skandal në Për’Puthen/ ‘Bejne si Armike ’, por ja e vërteta e Jasminës dhe Olës, dy vajzat qenkan… (Video)

Nuk kanë të ndalur skandalet në emisionin Për’Puthen. Hyrja e re e konkurrentes Gladiola trazoi ujërat. Ajo u shpreh se me Jasminën kishin qenë shoqë 2 vite më parë, por që prej asaj kohe nuk flisnin më.

“Kam 2 vjet që më ka besuar Zoti ta kem larg, por na bashkoi programi”, tha Jasmina për Gladiolën.
Mirëpo, teksa vazhdojnë të na shfaqen si “armike” në ekran, “Dritare.net” ka ndarë një video të dy vajzave, të cilat duket se jetojnë së bashku.

Dy vajzat janë filmuar teksa dalin nga hyrja e pallatit ku jetojnë për të marrë një porosi, në një interval kohor të shkurtër nga njëra-tjetra. Burime për “Dritare.net” bëjnë me dije se Ola dhe Jasmina jetojnë në të njëjtën banesë.

Për më tepër, ndiqni videon:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*