Showbiz

Mevlani tregon pse ende është beqar, tregon kushtin e fortë që i vendosin vajzat

Mevlan Shaba ishte i ftuar së fundmi në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ku u diskutua ndikimi i vjehrrës/vjehrrit në marrëdhëniet në çift.

Mevlani u shpreh nuk është keq që gruaja të bëjë punët e shtëpisë dhe të ndihmojë vjehrrën.

I pyetur nga Bieta nëse do të dëshironte të jetonte në të njëjtën shtëpi me prindërit pas martesës, Mevlani pranoi që po.

“Unë besoj që nëna dhe babai janë gjëja më e shtrenjtë në jetë, kështu që përderisa ndenjëm aq vite me ta dhe na rritën, si t’i braktisim tani.

Ka shumë raste kur vajzat vënë kushte për të mos jetuar në të njëjtën shtëpi me vjehrrën që në fillimet e njohjes. Nuk bën kjo!”, u shpreh ai.

Kronike

Dalin informacionet e reja/ Aeroporti Rinasit jep Njoftimin: Kushtet e Reja që duhet për të udhëtuar

Tirana International Airport ka njoftuar gjithë qytetarët që duan të udhëtojnë drejt Hollandës, për plotësimin e 3 kushteve të kërkuara për lejimin e udhëtimit.

Kushtet:

Të jenë të va k sinuar me një nga këto v a ksina

-Astra Zeneca

-Pfizer

-Johnson & Johnson

-Moderna

-Serume Institute of India

-Sinopharm BIBP

-Sinovac

Të paraqesin një test PCR ose antigen të shpejtë

Personat e v ak sinuar duhet të plotësojnë formularin e kërkuar

error: Kujdes: Nuk lejohet kopjimi i këtij teksti!!